کارخانه ای با پیشرفته ترین دستگاهها همراه با هنر دست ماهرترین استادکاران منتج به تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و زیبایی خاص شده است که در مقام قیاس از منظر مشتری ها، در ایران کم نظیر میباشد.

مواد اولیه مورد استفاده در تولید محصولات تارونا از مرغوب ترین انواع در جهان میباشد و این مهم باعث اطمینان مشتری از لحاظ دوام و ماندگاری میباشد. به طور کلی در تولید یک محصول علاوه بر کیفیت مواد اولیه کیفیت ساخت هم به همان اندازه حائز اهمیت است. به طوری که اگر تولید کننده ای از بهترین مواد استفاده کند ولی در ساخت کیفیت را لحاظ نکند، آن محصول فاقد خصایل یک کالای ایده آل خواهد بود. البته مفهوم ایده آل در مورد انواع کالاها متفاوت است ولی مسئله ای که در مورد همه کالاها صدق میکند این است که باید رضایت مشتری را جلب کنند. در صنعت مبلمان اگر فرآیند ساخت به صورتی باشد که خصایلی مانند زیبابی، راحتی، دوام  و... را به ارمغان بیاورد و اگر مواد مرغوب را نیز به آن اضافه کنیم، نتیجه کار محصولی ایده آل خواهد بود. مجموعه تارونا با بکارگیری تمام امکانات خود موفق شده است در عرصه تولید مبلمان و ملزومات دکوراسیون داخلی متفاوت عمل کند و این مهم، اعتماد و آرامش خیال را برای مشتریان ما به ارمغان آورده است که به آن میبالیم.

اسفاده از چوب به عنوان ماده اصلی تولید مبلمان دو مسئله مهم را در زمینه کیفیت پیش رو قرار میدهد، یکی نوع چوب است و دیگری میزان استفاده از چوب. از لحاظ نوع، المان هایی مانند نوع درخت، محل رشد درخت، میزان رطوبت در الوار مورد استفاده، میزان مقاومت چوب در برابر آفت، دوام ، بافت و ... حائز اهمیت میباشند. در صنعت مبلمان چوبی با کیفیت محسوب میشود که دز صد رطوبت آن خیلی کم باشد، هر چه چوب خشک تر باشد در شرایط مختلف محیطی مقاومت بیشتری در برابر آسیب دیدن از خود نشان میدهد و محصول ساخته شده از ان دارای دوام بالاتری خواهد بود، همچنین نداشتن گره در چوب که در زیبایی محصول تاثیرگزار خواهد بود از خصایل یک چوب مرغوب است.در مورد میزان استفاده از چوب باید گفت محصولی مرغوب است که اصطلاحا تمام چوب باشد، به عبارتی فقط از جوب طبیعی استفاده شود و از مواد مصنوعی استفاده نشود. اصلالت مبلمان به تمام چوب بودن آن است. 

حال، کالایی را در نظر بگیرید که هم تماما از چوب ساخته شده باشد، و هم چوب مورد استفاده دارای خصایل مذکور باشد، این محصول از لحاظ کیفیت مواد اولیه بسیار مرغوب خواهد بود و میتوان خیال مشتری را بابت دوام، ماندگاری و اصالت کالا راحت کرد و به او اطمینان داد که میتواند سالیان سال بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کند. ما مفتخریم که توانسته ایم این دو المان مهم را در تولید محصولات خود بکار ببریم و با اطمینان کامل کیفیت آنها را ضمانت کنیم.

 

در صنایعی مانند مبلمان و پوشاک همیشه کالایی که در ساخت آن دست انسان دخیل است از ارزش بیشتری برخوردار است، چرا که آن محصول جنبه هنری به خود میگیرد و این یعنی اصالت، زیبایی و روح بخش بودن، این کالا دیگر یک محصول صنعتی صرف نیست بلکه آمیزه ایست از صنعت و هنر. اینجاست که پای استادکاران ماهر به میان میاید و اثری خلق میشود که انسان از دیدن آن متلذذ میشود و این همان مشخصه بارز محصولات تارونا است. این هنر دست اصیل ایرانی است که در مراحل ساخت و منبت کاری زینت بخش محصولات ماست و به همین دلیل است که ما به عنوان ایرانی به تولیدات خود افتخار میکنیم و از هیچ تلاشی در راستای نیل به اهداف خود مبنی بر رسیدن به جایگاه واقعی محصولات ایرانی در عرصه جهانی، فروگذار نخواهیم کرد.

 

 

 

         

  • iconساعات کاری شنبه تا پنجشنبه: ٩:٣٠ - ٢١:٣٠

    جمعه: ١٠ - ٢١:٠٠

 

  • icon 88197660  (021)
  • icon  88197657  (021)
  • iconتهران-خیابان ولیعصر،بالاتر از پارک ساعی،ساختمان گل،پلاک 2219
  • iconاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Top